Уже в березні! Масштабна індексація пенсій. Хто і скільки отримає?

лютого 15 / 2020
Уже в березні! Масштабна індексація пенсій. Хто і скільки отримає?


За інформацією пенсійного фонду України в Закарпатській області, стало відомо, кому в березні перерахують пенсії

Згідно із законодавством, індексація пенсій проводиться в автоматичному режимі. Цей процес проводиться для того, щоб люди, які виходили на пенсію раніше, не отримували виплати від держави фактично на рівні прожиткового мінімуму.

Індексація пенсій проводиться за спеціальною формулою, яка враховує стаж, розмір зарплати, 50% від суми зростання середньої зарплати в Україні за минулі три роки і 50-процентний коефіцієнт зростання споживчих цін за минулий календарний рік. Загалом, після кожного перерахунку пенсії виростають на 8-12%.

Чергове підвищення виплат заплановано на березень 2020 року, коли буде проведено перерахунок допомог, які розраховували, виходячи з показника середньої зарплати по країні 3764 грн: страхові пенсії, призначені за Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника, за вислугу років), і пенсії військовослужбовців строкової служби.

Крім цього, на підвищення пенсій можуть розраховувати і чорнобильці-ліквідатори, які отримують виплати, призначені за Законом «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», і які розраховані, виходячи з показника середньої зарплати по країні за 2006 рік – 928 гривень.
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...