“74 тисячам молодих учителів виплатять по 21 тисячі гривень”

січня 28 / 2020
“74 тисячам молодих учителів виплатять по 21 тисячі гривень”
Протягом 2020 року близько 74 тисячам молодих (які мають стаж до 10 років) учителів виплатять по 21 тис. грн одноразової допомоги. Середня зарплата вчителя з мінімальними надбавками за “престижність праці” нині в Україні становить 4173 грн, повідомила в ефірі “Радіо НВ” міністерка освіти та науки Ганна Новосад.

“У ситуації, коли левову частку зарплати вчителя формують надбавки і премії, складається ситуація, коли ті вчителі, які молоді, які тільки прийшли, вони отримують дуже мало. На цей рік, якщо говорити про конкретні дуже точкові рішення ми як уряд заклали у бюджет-2020 1,5 млрд грн для підтримки саме молодих вчителів.

Зараз розробляємо всю необхідну нормативно-правову базу, щоб 74, якщо я не помиляюся, тисячі молодих вчителів протягом року отримали одноразову матеріальну підтримку у вигляді 21 тисячі гривень”, – сказала Новосад. Вона додала, що реформування системи нарахування зарплат учителям – одне із завдань уряду на 2020 рік.

“До 1 квітня ми повинні презентувати першу чернетку концепції реформування заробітних плат у країні”, – повідомила міністерка. Раніше Новосад нарікала на свою занизьку зарплату в 36 тис. грн. Мовляв, цих грошей не вистачить на дитину, якщо вона її народить.

За її словами, після завершення роботи у міністерстві вона не матиме заощаджень, бо зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...