За сприяння обласної служби зайнятості торік на Закарпатті знайшли роботу 20,7 тисяч осіб

січня 17 / 2020
За сприяння обласної служби зайнятості торік на Закарпатті знайшли роботу 20,7 тисяч осіб
Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, упродовж 2019 року становила 20,7 тис. осіб, що дещо більше від обсягів минулого року (на 0,4%).

При цьому, 74,0% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

З числа колишніх безробітних 20,3% знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 18,5% ? у переробній промисловості; 16,0% ? в освіті; 10,1% ? у сільському, лісовому та рибному господарстві; 7,0% – у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 5,8% ? у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 4,8% ? у будівництві; 4,0% ? в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги; 3,5% ? у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності тощо.На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 192 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 2,1 тис. громадян, зокрема, 1,2 тис. осіб взяли участь у громадських роботах та 0,9 тис. осіб ? в інших роботах тимчасового характеру. До найбільш поширених видів громадських робіт відносяться благоустрій, впорядкування придорожніх смуг, місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, екологічний захист навколишнього середовища, роботи з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, роботи з соціально вразливими верствами населення, догляд за громадянами у закладах соціальної сфери, роботи з надання допомоги учасникам АТО та їх сімей, повідомили у прес-службі Закарпатського обласного центру зайнятості.
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...