Віктор Іванус – в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби відзвітував про зроблену роботу за 2019 рік

грудня 28 / 2019
Віктор Іванус – в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби відзвітував про зроблену роботу за 2019 рік
Протягом грудня Закарпатською митницею перераховано до Державного бюджету майже 662 млн. грн. Про це повідомив напередодні під час підсумкової наради Віктор Іванус – в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби та зазначив, що загалом протягом року митницею спрямовано до скарбниці держави 7 млрд 594 млн грн податків та митних платежів.

Під час наради йшлося й про підсумки роботи в напрямку боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями. Зокрема, співробітниками Закарпатської митниці ДФС виявлено та припинено 4667 порушень митних правил. Вартість вилучених предметів правопорушення становить більше 139 млн грн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року кількість заведених справ зменшилась на 22,02%, проте збільшилась вартість предметів порушень митних правил 19,63%.

Виконуючий обов’язки керівника митниці звернувся до начальників митних постів, аби ті посилили співпрацю з суміжними сторонами і забезпечили швидкий перетин кордону громадянами, які будуть повертатися після свят в країни Європейського Союзу.

Закарпатська митниця Держмитслужби
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...