Михайло Рівіс, відзвітувався за витрачені кошти на потреби Закарпаття

грудня 24 / 2019
Михайло Рівіс, відзвітувався за витрачені кошти  на потреби Закарпаття
У щорічному Звіті голови облради Михайла Рівіса, який він представив депутатам на пленарному засіданні останньої у цьому році 17 –ї сесії облради, детально йдеться про роботу із формування та наповнення обласної скарбнички.

Очільник облради вважає, що «особливим та значимим у періоді з грудня 2018 року до грудня 2019 року було формування, затвердження, наповнення обласного бюджету; ефективний розподіл та перерозподіл бюджетних коштів розглядалися на всіх без винятку пленарних засіданнях облради».

Так, вчасне затвердження обласного бюджету на 2019 рік та внесення змін до нього протягом року дало змогу ефективно використовувати кошти та забезпечити належне функціонування бюджетних установ та реалізацію програм, які фінансуються з обласного бюджету.

Михайло Рівіс підкреслює ефективну співпрацю облради із облдержадміністрацією: «У міжсесійний період постійною комісією з питань бюджету спільно з департаментом фінансів облдержадміністрації своєчасно здійснювався перерозподіл:бюджетних призначень видаткової частини обласного бюджету з тим, щоб головні розпорядники коштів змогли використати всі наявні фінансові ресурси для забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ;між головними розпорядниками коштів обсягу субвенції державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності краю.

Депутати профільної комісії також погоджували внесення змін до обсягів субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій та субвенції на надання пільг і субсидій, а також постійно здійснювали аналіз використання коштів обласного бюджету на реалізацію регіональних програм».

Тож, загальний плановий обсяг видатків загального та спеціального фондів обласного бюджету станом на 1 жовтня 2019 року становить 7135,8 млн грн, виконання – 5027,6 млн грн, або 70,5 % до уточненого плану.

«Без урахування трансфертів, переданих з обласного бюджету іншим бюджетам, уточнений план за видатками становить 2791,8 млн гривень. Для здійснення видатків (загальний та спеціальний фонди) за програмами галузей соціально-культурної сфери станом на 1 жовтня цього року передбачено 2290,9 млн грн, або 82,0 % загального обсягу видатків. На освіту виділено 615,6 млн грн, охорону здоров’я – 1189,4 млн грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 285,1 млн грн, культуру і мистецтво – 127,9 млн грн, фізичну культуру та спорт – 72,9 млн гривень», – наголошується в документі.

Також зазначається, що виконання видатків за 9 місяців 2019 року за загальним та спеціальним фондами обласного бюджету без врахування трансфертів іншим бюджетам становить 1897,4 млн грн, із яких на соціально-культурну сферу використано 1570,0 млн грн, або 82,7 відсотка. Зокрема, на галузь освіти спрямовано 392,8 млн грн (20,7 відс. загального обсягу проведених видатків), охорони здоров’я – 878,3 млн грн (46,3 відс.), соціального захисту та соціального забезпечення – 171,8 млн грн (9,1 відс.), культури і мистецтва – 81,3 млн грн (4,2 відс.) та фізичної культури і спорту – 45,8 млн грн (2,4 відсотка).

На виконання заходів регіональних програм профінансовано 165,5 млн грн, або 87,5 відсотка до уточненого плану на звітну дату.

Виконавчий апарат облради
Категорія : Економика


Залишити Коментар