Курс валют на 14 грудня. Українці будуть задоволені

грудня 14 / 2019
Курс валют на 14 грудня. Українці будуть задоволені
Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у вихідні дні, 14-15 грудня.
У порівнянні з показниками у п’ятницю, 13 грудня, гривня трохи зміцніла в своїх позиціях, її показник – 23,49 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют НБУ на 14 грудня
Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

– 100 доларів США – 2349,7996 гривні;

– 100 євро – 2625,6661 гривень;

Таким чином, долар подешевшав на 7 копійок. При цьому євро зменшився в ціні на одну копійку.

Нагадаємо, в НБУ розповіли, коли українцям чекати на введення в обіг монет в 5 і 10 гривень. Крім того в Національному Банку України показали, як виглядають нові монети.

Як було відомо раніше, Міжнародний валютний фонд заявив, що в кінці 2019 року можна очікувати зміцнення гривні по відношенню до долара порівняно з показниками за минулий рік.

Також відомо, що до кінця року долар може плавно повернутися до позначки 27 гривень. Ціни на товари або продукти не повинні після цього різко змінитися, тому що вже зараз закладається вартість долара по 28 гривень.

Зниження цін на валюту в Україні може позначитися на ринку нерухомості. Люди вже почали частіше купувати нерухомість, ніж було до цього.Ціни в гривні не виросли і не знизилися. Якщо навесні 1-кімнатна квартира коштувала тисяч 626 гривень, то і восени вона стоїть 626 тисяч гривень, але от у доларовому еквіваленті ця різниця помітна.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...