Вводять новий вид комунальних послуг. За що доведеться доплачувати

грудня 09 / 2019
Комунальні тарифи зміняться вже з січня 2020 року
Вводять новий вид комунальних послуг. За що доведеться доплачувати


В Україні введуть новий вид тарифу на холодну воду. Поки що це торкнеться тільки жителів Києва, які обслуговуються “Київводоканалом”. З січня 2020 року мешканцям багатоквартирних будинків доведеться платити внески за обслуговування будинкових лічильників на воду.

Про це повідомляє прес-служба КМДА, з посиланням на керівництво “Київводоканалу”. Валерій Люлін, керівник розрахункового департаменту компанії говорить, що ці гроші будуть спрямовані на ремонт, обслуговування і повірку лічильників.

Таким чином, вже в січні в квитанціях з’явиться нова графа. Ця плата буде нараховуватися щоквартально. У січні буде нарахований тариф за четвертий квартал 2019 року (жовтень, листопад, грудень).

Плата буде незначною – від 10 до 20 грн, і буде залежати від того, скільки в будинку квартир і вимірювальних приладів. За словами Люліна, раніше обслуговування лічильників здійснювалося за рахунок компанії і в щомісячний тариф не входило. При цьому звертається увага, що у внески вартість установки нових приладів обліку не входить.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...