Ужгородські бібліотекарі зорганізовують зустріч з волонтерами

грудня 08 / 2019
Ужгородські бібліотекарі зорганізовують зустріч з волонтерами
Родзинкою зустрічі буде те, що розмовлятимуть виключно англійською мовою. Водночас гарна акція, цікава розмова та мовна практика.
Акція приурочена Міжнародному дню волонтерів і відбудеться 5 грудня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

Чи легко бути волонтером? Що спонукує людей займатися волонтерством? Які у вас є можливості поволонтерити? Відповіді на ці та багато інших запитань ви зможете отримати на нашій незвичній зустрічі з волонтерами. А незвичною вона буде завдяки своєму формату “живої бібліотеки”, де в ролі книг у нас будуть живі люди – волонтери. Це будуть місцеві волонтери, а також волонтери, які приїхали до нас зі Сполучених Штатів Америки. Ви зможете особисто “почитати” кожного волонтера зокрема і дізнатися чому волонтерство стало для них стилем життя.
Ужгородські бібліотекарі зорганізовують зустріч з волонтерами

Атмосферу цікавого спілкування доповнить жива музика. Крім того, ви зможете долучитися до благодійної справи, а саме збір коштів на подарунки людям похилого віку, які перебувають у будинках престарілих.
Любов Толстова,
координатор ІРЦ “Вікно в Америку”
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...