Долар дійшов до ручки: курс валют на 8 грудня 2019 року

грудня 08 / 2019
Долар дійшов до ручки: курс валют на 8 грудня 2019 року
Всі пильно стежать за курсом долара і євро, адже останнім часом курс валют поводить себе непередбачувано. Українцям повідомили курс іноземних валют на 8 грудня.

За даними Національного банку України (НБУ) у порівнянні з показниками минулого тижня, гривня дещо зміцніла і коштує 23,72 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2372,4789 гривні;
100 євро – 2648,9182 гривень.

Підсумовуючи вищевикладене, бачимо, що американська валюта подешевшала на 5 копійок. При цьому євро знизився в ціні ще на 16 копійок. А заощадливі українці здебільшого у цих валютах зберігають свої “кровні”.

Нагадаємо, в НБУ розповіли, коли українцям чекати на введення в обіг монет в 5 і 10 гривень. Крім того в Національному Банку України показали, як виглядають нові монети.

Також раніше Міжнародний валютний фонд заявив, що в кінці 2019 року можна очікувати зміцнення гривні по відношенню до долара порівняно з показниками за минулий рік.

Раніше повідомлялося, що до кінця року долар може плавно повернутися до позначки 27 гривень. Ціни на товари або продукти не повинні після цього різко змінитися, тому що вже зараз закладається вартість долара по 28 гривень.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар