Військовий збір скасують! У Кабміні дали чітке пояснення. Що потрібно знати

грудня 07 / 2019
Військовий збір скасують! У Кабміні дали чітке пояснення. Що потрібно знати
Скасування або продовження військового збору – це одне з питань, яке розглядатиметься під час підготовки комплексної податкової реформи навесні 2020 року.

Питання можливого скасування військового збору, який вже порушували у Верховній Раді, буде вирішуватися в рамках підготовки до комплексної податкової реформи в Україні.

Про це заявила глава Міністерства фінансів України Оксана Маркарова в інтерв’ю виданню “Кореспондент“. Поки що, на думку міністра, цей податок залишається актуальним. “Наші витрати на оборону і безпеку залишаються високими – 3% і 5,4% від ВВП відповідно, тому причинизапровадження податку досі актуальні.

Це як раз один з квазиналогов, який простий в адмініструванні. І приносить бюджету він чимало. У цифрах 2020 року – це близько 19 млрд грн. На 2020 рік бюджет теж розрахований з урахуванням військового збору, що надходить до загального фонду державної скарбниці”, – зазначила Маркарова.

“Скасування або продовження військового збору – це одне з питань, яке буде розглядатися при підготовці комплексної податкової реформи”, – додала Маркарова.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...