Результати дорожнього експерименту дороги з глини австрійці вражають (фото)

грудня 05 / 2019
Результати дорожнього експерименту дороги з глини  австрійці вражають (фото)

Реакція Закарпатської ОДА по дорожньому експерименту - офіційний коментар від прес-служби ОДА далі - без змін.
"Дорожній експеримент на Мукачівщині буде продовжений за сприятливих погодних умов
Перебуваючи постійно в пошуку нових технологій, що застосовуються при будівництві та ремонтах доріг загального користування, а також нових технічних та інженерних рішень, які дозволили б економити кошти платників податків, Закарпатська облдержадміністрація підтримала проведення експерименту із застосуванням нових технологій зі стабілізації ґрунтів на автомобільній дорозі місцевого значення С 070704 Мукачево-Лавки-Лохово, протяжністю 6 кілометрів, балансоутримувачем якої є Мукачівська райдержадміністрація. Даною технологією, в разі успішного результату експерименту, передбачалось суттєво знизити собівартість проведення капітального ремонту шляхів краю.
З метою запровадження експерименту було здійснено узгодження даної технології з Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М.П. Шульгіна та отримані необхідні рекомендації щодо укріплення основи дорожнього полотна.
Відтак, представники австрійської фірми для реалізації проекту розробили документацію та розпочали роботи без залучення бюджетних коштів.
Однак, фахівцями було грубо порушено рекомендації, надані інститутом, чим практично зіпсовано експеримент.
Найближчим часом буде відновлено дорожнє полотно для забезпечення належного проїзду за рахунок власних коштів."

Пресслужба ОДА
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар