Нафтогаз підвищує тарифи на газ для населення

листопада 12 / 2019
Нафтогаз підвищує тарифи на газ для населення
У листопаді газ для українців подорожчає більш ніж на 600 гривень. Тарифи на енергоносій виростуть вперше з квітня.

У листопаді ціна на газ для населення становитиме 4 899, 00 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортних витрат), що на 14, 6% перевищує номінальну вартість палива в жовтні.

У той же час прес-служба Нафтогазу повідомляє, що це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді.

«У цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від Нафтогазу «Газовий запас» (4 874, 42 грн за тисячу кубометрів), тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої кошти. Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачеві на його рахунок в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

P.S. Варто відзначити, що це не остаточна ціна, адже тепер загальна ціна розділена на власне вартість газу і вартість його транспортування. А облгази нещодавно виторгували собі нові тарифи за транспортування газу, які почнуть діяти з листопада, повідомляли Факти. У деяких областях вартість перекачування виросте вчетверо. Так, у Закарпатті тариф підвищили на гривню. За дві тисячі кубів сім’я заплатить на дві тисячі гривень більше.

Так що остаточну вартість ми зможемо побачити лише в платіжках…
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...