За рік приготування шашлику для закарпатців зросло на 9% (ВІДЕО)

серпня 17 / 2019
За рік приготування шашлику для закарпатців зросло на 9% – із сорока однієї гривні за порцію до сорока п’яти. Нині аби приготувати шашлик зі свинини на компанію із шести людей доведеться заплатити щонайменше триста п’ятдесят гривень.

Торік, приготування шашлику для закарпатців було дешевше – близько трьох сотень гривень. Економісти пояснюють – таке подорожчання зумовлене – зменшенням кількості поголів’я.

Один із найпопулярніших – зі свинини. За рік це м’ясо подорожчало в середньому на 10% – зараз кілограм шийної частини – вартує сто шістдесят п’ять гривень.

За рік приготування шашлику для закарпатців зросло на 9% (ВІДЕО)
На декілька гривень дорожче телятина – в середньому за кілограм доведеться викласти сто вісімдесят гривень.

Окрім того, аби приготувати соковитий та м’який шашлик його необхідно спочатку замаринувати. Є більше сотні різних способів, серед найпопулярніших варіантів – у мінеральній воді, вині, кефірі та цибулі.

Повар Сергій Міхітарян розповідає – для приготування шашлику найкраще обирати свинину. Такого делікатесу в сезон кухар продає по десять кілограмів щодня.
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkanalsirius.tv%2Fvideos%2F766154373787627%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allowfullscreen="true" />
Проте медики кажуть – вживати можна тільки добре просмажене м’ясо. У жодному разі не споживати недопечене або сире, особливо якщо це свинина.

Популярною альтернативою шашлику стає американський стейк на грилі. Готують його, зазвичай, із телятини або яловичини. Кілограм м’яса на кістці вартує від ста п’ятдесяти гривень. Кухарі пояснюють – таке м’ясо чи не найпростіше підготувати.

Кухар Едгар Петі розповідає – найкраще м’ясо смажити на високих температурах.

А найдешевше закарпатцям обійдеться приготування шашлику із курятини – за два кілограми філе зі спеціями в середньому доведеться заплатити дві з половиною сотні гривень.
Категорія : Економика


Залишити Коментар