Закарпатська митниця у липні раптом збільшила перерахування до держбюджету на 77%

серпня 10 / 2019
Закарпатська митниця у липні раптом збільшила перерахування до держбюджету на 77%
У липні Закарпатською митницею Державної фіскальної служби до державного бюджету перераховано 740 мільйонів гривень митних платежів, що на 77% більше, ніж у червні.

Про це повідомляється на сторінці Офісу президента у Фейсбуку.

«Внаслідок скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів перерахування до держбюджету в липні поточного року становили 740 мільйонів гривень, що на 77% більше, ніж у червні, й на 74% більше, ніж у липні 2018 року», — йдеться у повідомленні.

В ОП заявили, що такі результати дали «призначення нового голови Закарпатської ОДА та відверта розмова президента Володимира Зеленського із місцевими митниками на початку липня».

Як повідомлялося раніше, Зеленський 6 липня призначив нового голову Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка.

Під час наради з працівниками Державної митної служби в Ужгороді Зеленський заявив, що митникам «уже зараз треба виправлятися і починати працювати як нормальні люди».

Заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук на нараді з проблем контрабанди в Ужгороді наголосив, що нічого «наверх більше заносити не треба».
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...