Верховна Рада спростила порядок встановлення сонячних батарей для приватних господарств

липня 11 / 2019
Верховна Рада спростила порядок встановлення  сонячних батарей для приватних господарств

11 липня Верховна Рада ухвалила внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії", яким повернула повернула гарантії надання "зеленого" тарифу для власників сонячних електростанцій малої потужності. Зміни до закону підтримав і народний депутат України Василь Петьовка, таким чином ще раз висловив підтримку закарпатцям, які використовують для власних потреб альтернативні джерела енергії.

У пояснювальній записці законопроекту йдеться про те, що він дозволить усунути неузгодженість в Законі України «Про альтернативні джерела енергії» , забезпечить законні права споживачів, які вже встановили чи планували до кінця 2019 року встановити домашні сонячні електростанції. Ухваленням закону відмінили обмеження щодо необхідності розташування генеруючих установок приватних домогосподарств на дахах та/або фасадах. Розроблений закон, щоб забезпечити права та законні інтереси споживачів, що встановили або планували до кінця 2019 року встановити домашню сонячну електростанцію потужністю до 30 кВт.

Нагадаємо, за попередні зміни до закону, у якому йшлося про заборону встановлення альтернативних джерел енергії Василь Петьовка не голосував. Тоді проти народного депутата розгорнули кампанію, яку Василь Петьовка назвав наміреною дискредитацією та подачею неправдивої інформації, що стосується його діяльності, як народного депутата. Наразі , сьогоднішнім голосуванням, нардеп ще раз висловив підтримку закарпатцям, які для власних потреб використовують сонячні батареї.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...