Найбільші зарплати в агросфері пропонують на Закарпатті

червня 14 / 2019
Найбільші зарплати в агросфері пропонують на Закарпатті
Кількість варіантів роботи на постійній основі з березня по квітень зросла на 15%, а до початку літнього сезону приріст становив 52%.

Про таке пише Економічна правда з посиланням на аналітиків OLX Робота.

Так, роботу з найвищою зарплатою варто шукати в Закарпатській області, де у середньому платять 11 500 грн, але кількість пропозицій там найнижча по Україні.

Найбільш затребуваними виявились вакансії: тракториста, різноробочого, оператора техніки, пилорамника та садівника.

«Спектр вакансій в агросфері широкий і заробітчани мають можливість вибору роботи, яка їм найдужче до душі. Згідно з аналітикою OLX Робота, сьогодні найпопулярнішими професіями є трактористи, в середньому їм пропонують 12 000 грн», — розповіли аналітики.

У топ-3 затребуваних спеціальностей увійшли також різноробочі — 8700 грн та оператори — 9700 грн. А закривають п’ятірку садівники, їм зараз готові платити в середньому — 9100 грн.

Окрім затребуваних робіт влітку можна знайти більш рідкісні, але добре оплачувані, розповіли аналітики.

«Наприклад, є варіант поїхати в село на збір бузини. Зарплату обіцяють не аби-яку, а 50000 грн. Також 30000 грн пропонують технологам, які готові вирощувати шампіньйони під Києвом у Мар’яновці», — зазначається у повідомленні.

Зарплати у різних областях варіюються в залежності від об’єму та специфіки роботи.

«Найбільше роботодавці готові платити в Закарпатській області, але працевлаштуватись там непросто, бо кількість вакансій найменша по Україні», — зазначили аналітики.

Вони також зазначають, що на Західній Україні в цілому спостерігається найменша кількість вакансій в агросфері. Винятком є Львівська область.

«Найбільш оптимальне співвідношення зарплати та пропозицій у Київській, Черкаській та Житомирській областях. Частка вакансій в цих областях найвища, як і винагорода за працю», — розповіли аналітики.

Топ-5 областей із найвищою зарплатою в агросфері

Закарпатська область — 11 500 грн

Черкаська область — 10 900 грн

Київська область — 10 700 грн

Житомирська область — 10 000 грн

Волинська область — 10 750 грн.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...