Зміни в комунальних виплатах: скільки доведеться платити

квітня 22 / 2019
Зміни в комунальних виплатах: скільки доведеться платити
За наявність заборгованості по комунальних послугах будуть штрафувати. Крім того, з українців буде стягуватися абонплата.

В оплаті комунальних послуг з 1 травня на українців чекає ряд нововведень.«З 1 травня за наявність заборгованості по комунальних послугах громадян України будуть штрафувати. Пеня буде нараховуватися в розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день простроченого платежу після 20-го числа місяця. Пеня не нараховуватиметься боржникам через затримку виплати субсидій або через затримку виплати зарплати. У таких випадках заборгованість підприємства або держави доведеться підтвердити відповідними документами », – сказано в повідомленні.

Крім пені, будуть нараховувати абонплату: незалежно від того, чи користувався чоловік послугами чи ні, абонплата все одно буде стягуватися. Порядок розрахунку абонплати на даний момент ніхто не знає, а формулу має затвердити уряд.

«Згідно з новими правилами, українці повинні безперешкодно впускати представників підприємств, що надають комунальні послуги, до своїх осель для того, щоб вони змогли перевірити лічильники. Інакше українцям загрожує відключення комунальної послуги », – говориться в повідомленні.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...