В “Ощадбанку” пояснили, як уже з 12 березня можна отримати субсидії деяким громадянам

березня 05 / 2019
В “Ощадбанку” пояснили, як уже з 12 березня можна отримати субсидії деяким громадянам
12 березня стартує програма монетизації субсидій для українських громадян, які не отримують пенсії.

Для отримання грошей необхідні паспорт, ідентифікаційний код і попередня реєстрації в системі. У повідомленні сказано, що громадяни, які не отримують пенсії, зможуть забрати “живі гроші” за програмою монетизації субсидій з 12 числа кожного місяця.

Для отримання потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. У тих випадках, коли субсідіант не є пенсіонером і не має поточного рахунку в “Ощадбанку”, то Міністерство соціальної політики надішле йому адресний повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через “Ощадбанк”.

Для того щоб прискорити процес отримання грошей у відділенні банку, у відомстві радять попередньо зареєструватися на сайті або безкоштовно по телефону 0800210800.

“Це дасть субсідіанту можливість самостійно вибрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черги”, – відзначили в банку. Крім цього, в “Ощадбанку” пояснили, що при отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів “Швидка копійка” субсідіанту необхідно відкрити рахунок.

Якщо в цій системі субсідіант зареєструється, що зможе отримувати повідомлення тоді, коли будуть приходити гроші на рахунок. Також, реєстрація дозволить автоматично зараховувати суму субсидії на карту без відвідування відділення банку. Тоді перевести в готівку суму зарахування можна буде в будь-якому банкоматі.
Категорія : Економика


Залишити Коментар