Закарпатці "нахворіли" державу на понад 112 млн грн

жовтня 30 / 2018
Закарпатці "нахворіли" державу на  понад 112 млн грн
За повідомленням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області Ігоря Сегляника, управлінням на виплату всіх видів матеріального забезпечення застрахованим особам з початку року із бюджету Фонду використано 207,8 млн грн за такими видами допомог:

тимчасова непрацездатність (включаючи догляд за хворою дитиною) – 112,4 млн грн;

вагітність та пологи – 94,4 млн грн;

поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) – 1 млн грн.

За реформованим механізмом Фондом забезпечено лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених хвороб і травм 722 застрахованим особам на суму 10 млн грн.

Крім того, Фондом здійснювалися страхові виплати 1185 потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та 122 особам, які мали право на ці виплати, у загальній сумі 26,5 млн грн, надавались медичні і соціальні послуги 127 потерпілим за дев’ятьма видами допомоги на суму 2,6 млн грн.

З 1 жовтня 2018 року вступили в силу нововведення у механізмі виплат за листками про тимчасову непрацездатність. Зокрема, діє нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Оформлена заява-розрахунок може бути передана роботодавцем і прийнята Фондом в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису. З цієї ж дати набула чинності система інформування роботодавцем про здійснені виплати застрахованим особам, що має на меті зменшити ризик можливих затримок при оплаті за листками непрацездатності, виплаті допомоги по вагітності та пологах, здійсненні страхових виплат потерпілим на виробництві.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...