Будапешт подвоїть допомогу на Закарпатті

жовтня 20 / 2018
Будапешт подвоїть допомогу на Закарпатті
Угорщина оголосила про подвоєння допомоги на потреби закарпатським угорцям в тих сферах їх життя, які забезпечують збереження і повнокровний розвиток цієї нацменшини.

Про це заявив 19 жовтня на прес-конференції в Будапешті представник угорського уряду, повідомляє Радіо Свобода.

За словами статс-секретаря Арпада Яноша Потап, уряд Угорщини виділить на це 3 млрд. Форинтів (близько 300 млн. Гривень) — замість запланованих раніше 1,5 млрд. Форинтів — в проекті соціального пакету допомоги українським угорцям на майбутній рік.

Чиновник уточнив, що ці кошти адресовані 23-24 тисячам осіб в сфері освіти, охорони здоров’я, культури і соціальної сфери угорської меншини у вигляді доплат до річного заробітку.

Сьогодні ж про це рішення свого уряду повідомив представникам угорської меншини Закарпаття Левенте Мадяр, статс-секретар МЗС Угорщини, в Берегово. Він, зокрема, зазначив, що цільова допомога на економічний розвиток угорської громаді за останні два роки досягла 17 млрд. Форинтів (1,7 млрд. Гривень). Однак, з огляду на «непросте становище угорського спільноти», вона може розраховувати на ще більшу суму підтримки в майбутньому.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...