Закарпатці за 9 місяців витратили 26 мільйонів доларів на нові авто (ІНФОГРАФІКА)

жовтня 18 / 2018
Закарпатці за 9 місяців витратили 26 мільйонів доларів на нові авто (ІНФОГРАФІКА)
У січні-вересні цього року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували майже 900 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 29 тисяч доларів.

Майже 60% автомобілів, які зареєстрували на Закарпатті, коштували від 17 до 35 тисяч доларів.

Ще 20% машин мали ціну більше 35 тисяч.

Впродовж 9 місяців поточного року середня вартість автомобіля у регіоні склала 29 тисяч доларів, а загальна сума покупок – 26 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими в регіоні були нові легковики марки Toyota. На Закарпатті зареєстрували 126 таких автомобілів на суму 5 мільйонів доларів. Всього на 4 машини менше зареєстрували легковиків марки Skoda. Серед моделей бестселером стала Skoda Octavia.

Загалом, за 9 місяців 2018 року українці придбали 58 тисяч нових автомобілів на суму майже 2 мільярди доларів США. З початку року в Україні зареєстрували не мало «люксових» автомобілів: 2 Rolls Royce, 3 Aston Martin, 29 Bentley, 32 Maserati та понад півтисячі Land Rover.

Нагадаємо, впродовж шести місяців 2018 року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували майже 600 нових авто, на кожен з яких в середньому витрачали 29 тисяч доларів США. Тоді найбільшим попитом користувались машини марок Toyota і Skoda – по 83 проданих авто. Серед моделей бестселером був ліфтбек Skoda Octavia.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...