Закарпаття: з початку року сплачено 2,78 млрд грн ЄСВ

жовтня 16 / 2018
Закарпаття: з початку року сплачено 2,78 млрд грн ЄСВ
З початку 2018 року, протягом січня-вересня, до бюджету платники Закарпатської області забезпечили 2,78 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень зафіксовано на 569,1 млн грн або на 25,8%.

Зокрема, за підсумками вересня поточного року на соціальні гарантії направлено 312,1 млн грн ЄСВ, що порівняно з минулорічним вереснем більше на 52,1 млн гривень.

За словами фахівців Головного управління ДФС у Закарпатській області, позитивна динаміка надходжень ЄСВ свідчить про те, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби – вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зауважимо, що стягнення боргів з ЄСВ покладено на органи державної виконавчої служби територіальних управлінь (відділів) юстиції, які мають право накладати арешт як на кошти боржників у банківських установах, так і на рухоме та нерухоме майно з забороною на його відчуження. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та пені єдиного соціального внеску не застосовується.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар