Закарпатцям “подарують” нову пенсію: що потрібно знати кожному

жовтня 08 / 2018
Закарпатцям “подарують” нову пенсію: що потрібно знати кожному
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв системне підвищення пенсій вже з 1 березня 2019 року. Про це глава уряду заявив в ефірі програми я "Свобода слова" на ICTV, коментуючи проект держбюджету на наступний рік.

"Ми підвищуємо пенсії, але я б хотів, щоб українські пенсіонери отримували ще вище. Вже 1 березня ми проиндексуємо пенсії і це буде системне підвищення, кожен рік. Але важкі завдання не виконуються миттєво", – зазначив глава уряду
Як заявляє прем'єр, зараз у нього є 2 завдання: з одного боку, не допустити краху економіки України через невиконання зобов'язань перед міжнародними партнерами, з іншого — захистити людей.

Прем'єр-міністр підкреслив, що для цього розробляється система субсидій, які компенсують ризики для незахищених категорій.

"У 2017 році почали процес зміни мінімальної зарплати. Цим ми підштовхуємо зростання, зокрема, середньої зарплати. Сьогодні роботодавці, відчуваючи дефіцит кадрів, вже йдуть на її підвищення. Це означає, що в грудні ми зможемо мати середню зарплату не менше 10 тис. грн", – додав глава уряду.

Одне з питань, яке хвилює українців це те, звідки держава збирається брати гроші для соціальних виплат при кризі у фінансовій сфері.

Нещодавно в мережі з'явилася інформація про те, що подолання дефіциту Пенсійного фонду залежить, зокрема, від зростання єдиного соціального внеску, але з тих темпів, які є на сьогоднішній день, можна очікувати, що дефіцит буде подолана до 2022 році.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...