Депутати облради вноситимуть зміни до обсягу доходів та розподілу видатків обласного бюджету на 2018 рік

вересня 05 / 2018
 Депутати облради вноситимуть зміни до обсягу доходів та розподілу видатків обласного бюджету на 2018 рік

У ході другого пленарного засідання 12-ї сесії обласні обранці розглянуть питання щодо внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року № 1029 «Про обласний бюджет на 2018 рік» зі змінами. Даний документ оприлюднений на сайті облради і буде попередньо узгоджуватися на профільній комісії з питань бюджету та президії облради.

Як зазначає автор проекту рішення – департамент фінансів ОДА, необхідно затвердити: зміни до обсягу доходів обласного бюджету на 2018 рік; зміни до розподілу видатків обласного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів (у межах змін обсягу доходів та загального обсягу видатків обласного бюджету); зміни до додатка 3 рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2018 рік» – «Розподіл видатків обласного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів»; зміни до джерел фінансування обласного бюджету на 2018 рік;зміни до капітальних видатків та переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку; зміни до обсягів субвенцій районним бюджетам із загального та спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік; зміни до показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам на 2018 рік.

Відтак, пропонується збільшити обсяг доходів на суму 7 178,669 тис грн за рахунок субвенцій з державного бюджету, у тому числі:

2 178,669 тис грн – на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, та які потребують поліпшення житлових умов». Розподілено цю субвенцію бюджетам міста Ужгород 1 476,0 тис грн та Виноградівському району – 702,6 тис. гривень (додаток 7 до проекту рішення);

5 000,0 тис грн – на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та розподілено головному розпоряднику коштів обласного бюджету управлінню капітального будівництва на об’єкт Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. на 500 учнів, с.Кваси, Рахівського району – будівництво (об’єкт визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від липня 2018 р. № 478-р «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року №423».

У проекті рішення враховано перерозподіл призначень у межах загального обсягу по головних розпорядниках коштів обласного бюджету – управління капітального будівництва, департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства та департаменту фінансів.

По департаменту фінансів враховано зменшення обсягу нерозподілених видатків субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 541,083 тис грн та збільшення обсягу відповідної субвенції Берегівському районному бюджету.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар