5 речей, які можуть стати причиною серцевого нападу влітку

червня 22 / 2018
5 речей, які можуть стати причиною серцевого нападу влітку
Найчастіше серцевий напад виникає в людей після 45 років. Але він може ударити навіть по молоді. Лікарі назвали ситуації, які варто уникати, щоб не стати жертвою серцевого нападу.

Особливо актуальними вони є в літню пору року.


Зараз футбольні вболівальники повинні бути обережні, як ніколи. Дослідження, проведені в Бразилії за останні кілька десятків років, показали: коли рідна команда виступає, зростає пік серцевих нападів у їхніх фанатів.
Найзапеклішим уболівальникам рекомендується пити перед матчем 1-2 таблетки дитячого аспірину. Він розріджує кров і перешкоджає появі тромбів.

Грип
Попри те, що грип вважається хворобою холодних пір року, підхопити вірус можна і влітку. А це дуже небезпечно для серця. Фахівці стверджують, що ця хвороба особливо б'є по серцю: ризик дістати серцевий напад збільшується в 4 рази. Найнебезпечніший період для серця – перші 2 тижні після хвороби, коли кров гуща, ніж зазвичай.

Понеділок

Ви не повірите, але дослідження показали, що початок тижня погано впливає на здоров'я. Найчастіше серцеві напади наступають саме щопонеділка. Фахівці кажуть, що це пов'язано з тим, що після вихідних знову починаються робочі будні. І навіть непомітне, але таке різке напруження добряче вимотує ваше серце. Постарайтеся починати свій робочий тиждень спокійно.

Різке охолодження
Якщо у людини раніше були проблеми з серцем, то їй потрібно уникати різких перепадів температури (зі спеки в холод або навпаки). Для міокарда це буде вважатися додатковим навантаженням. Крім того, фізична праця в холодну погоду також надриває серце.

Чужа смерть
Якщо у людини помер хтось із близьких, протягом тижня у неї зберігається ризик серцевого нападу. Лікарі не рекомендують таким людям залишатися одним.

Категорія : Різне


Loading...
загрузка...