Це заняття суттєво знижує ризик розвитку інсульту

травня 04 / 2018
Це заняття суттєво знижує ризик розвитку інсульту
Відвідування сауни вже давно називають ефективним способом зниження ваги, але тепер науковці з Бристольського університету також виявили, що регулярна сауна може скоротити ризик розвитку інсульту.
Згідно з отриманими даними, люди, які ходили до сауни від 4 до 7 разів на тиждень, на 61% рідше страждали від інсульту.


Дослідники вважають, що високі температури можуть допомогти знизити артеріальний тиск – провідну причину інсульту, а також зміцнити імунну систему та підтримати здоров'я серця і кровоносних судин. За словами експертів, отримані результати вражають, тому що вони припускають, що заняття, яке люди використовують для розслаблення і задоволення, також може зробити позитивний вплив на серцево-судинне здоров'я. Сауна є безпечною для більшості здорових людей і навіть для людей зі стабільними серцевими проблемами.


Вчені протягом 15 років вивчали 1628 чоловік у Фінляндії, де більшість будинків оснащено саунами. Учасники мали середній вік 63 роки та не страждали раніше від інсульту. Надалі 155 осіб стали жертвами інсульту.

Було встановлено, що люди, які ходили в сауну 4-7 разів на тиждень, мали на 61% менше шансів постраждати від інсульту, ніж ті, хто ходив до сауни всього раз в тиждень. Результати виявилися аналогічними після того, як дослідники взяли до уваги інші фактори, які можуть вплинути на ризик розвитку інсульту, такі як високий рівень холестерину, куріння, діабет і фізична активність.
Категорія : РізнеLoading...
загрузка...