Дружина помстилася чоловіку за зраду і схудла на 100 кг

квітня 21 / 2018
Дружина помстилася чоловіку за зраду і схудла на 100 кг

Після зради чоловіка Андреа вирішила дати йому другий шанс, але зробила краще тільки собі.
Андреа вийшла заміж за 23-річного Роба Осборна в 2015 році. Дівчина була впевнена, що в щасливому шлюбі проживе довго, але вже через рік Роб примудрився їй зрадити.

Якийсь час подружжя пожило окремо один від одного, а в 2017-му Андреа вирішила дати Робу другий шанс. Разом з другим шансом вона відкрила в собі друге дихання: вирішила взяти себе в руки і скинути зайву вагу.
Дружина помстилася чоловіку за зраду і схудла на 100 кг

Вона так пишалася собою, що написала в Twitter звичайний пост, але він став став вірусним. “Замість того щоб святкувати річницю весілля, я святкую втрату 285 фунтів зайвої ваги”. Вона сама не розуміла, чому її твіт став таким популярним, але, мабуть, захоплені коментарі користувачів спонукали дівчину змінити і своє особисте життя. Роба зачепив опублікований твіт дружини, і він попросив його видалити, але Андреа відмовилася.

“У наших відносин був другий шанс, але і це не допомогло. З Робом завжди було важко, а після його зради я була спустошена. Я довірлива людина, і це вийшло мені боком. Я правильно зробила, що розійшлася з ним. Так буде краще “, – написала дівчина. Поки дівчина відновлюється після розставання з коханим і приймає нову себе, сам Роб досить важко переживає розлучення.

“Кожен день для мене – боротьба. Я не живу, а виживаю, але треба ставати сильнішими. Я все життя буду шкодувати про те, що зробив їй боляче. Як вона жила зі мною? Я не можу себе за це пробачити”, – розповідає Роб.

Після того як Андреа розповіла користувачам Twitter, що кинула чоловіка, вони підтримали її рішення, а Робу порадили тепер кусати лікті.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...