Жінки вживають віагру. Навіщо ж вони це роблять?

квітня 14 / 2018
Після того як на вітчизняному фармацевтичному ринку з’явилася віагра – препарат, що підсилює чоловічу потенцію, – деякі жінки також зацікавилися ним. І ось чому! Жінки вживають віагру. Навіщо ж вони це роблять?

Як діє віагра

Активною речовиною даного препарату є силденафіл. Його основна дія – в посиленні кровообігу в малому тазу і забезпеченні гарного і відносно тривалого припливу крові до пеніса.

Віагра не є панацеєю, вона не здатна вилікувати еректильну дисфункцію, навіть якщо використовувати препарат систематично. Однак протягом кількох годин після прийому ліків чоловік, який остаточно втратив надію і віру в себе, зможе активно займатися любов’ю.

Але всупереч дуже багатьом хибним уявленням віагра аж ніяк не суто «чоловічий» препарат, ніяких гормональних речовин в його складі немає, і, в принципі, його можуть використовувати жінки. Ось тільки чим він їм зможе допомогти?

Жінки вживають віагру. Навіщо ж вони це роблять?
Віагра і жіноча статева система
Як уже сказано вище, віагра не посилює бажання. У випадку з жіночої асексуальність збільшений кров’яний тиск не змусить даму відчувати потяг до партнера і вже тим більше відчути оргазм. І все-таки жінки купують цей препарат.

Сильний приплив крові до малого тазу, забезпечений віагрою, активно насичує киснем стінки матки і фаллопієві труби. Це дуже позитивно позначається на дозріванні та проходженні яйцеклітин, що важливо для зачаття.

Збільшений тиск рідин полегшує роботу видільної системи. У піхві з’являється велика кількість мастила – це покращує чутливість жіночих органів і весь статевий акт в цілому.

Віагра націлена на приплив крові до печеристих тіл, але крім пеніса також є клітор. Для жінок, які відчувають лише кліторальний оргазм, препарат виявиться саме тим, що треба і в багато разів збільшить можливість відчути оргазмічне задоволення.

Яким жінкам необхідна віагра?

Існує кілька груп жінок, яким віагра реально допоможе впоратися з їх проблемами в інтимному житті. Перш за все, це дами, що знаходяться в клімактеричному періоді. Разом з гормональною системою у них згасає не тільки статевий потяг, але і кровотік в області матки – він більше не несе їй ніяких поживних речовин.

Після прийому віагри така жінка відчуває, що у неї «там» немов вогнем все горить, і дама, не дивлячись на роки, знову готова до статевого контакту зі своїм обранцем. Схожі відчуття після прийому препарату зазнає і жінка, що пройшла через гістеректомію – видалення матки. Більш того, для таких дам віагра виявиться саме панацеєю.

Відсутність матки зазвичай призводить до того, що у жінок погіршується кровопостачання яєчників, які живляться від маткових судин. Це, в свою чергу, провокує настання клімаксу набагато раніше, ніж у нестерилізованих ровесниць. Віагра допоможе яєчникам активно насичуватися киснем, і вони зможуть функціонувати набагато довше, виробляючи такі необхідні для життя і краси жіночі гормони.

Завдяки тим же механізмам віагра допоможе і дамам, у яких спостерігається цукровий діабет. Інсулін знижує вироблення власних жіночих гормонів, а це, в свою чергу, негативно відбивається на статевому потязі. Відповідно чоловіки, які страждають на цукровий діабет, своє інтимне життя можуть врятувати тільки віагрою. Але як би не був хороший цей препарат, його не можна використовувати частіше одного разу на день.

Також варто пам’ятати, що всім, у кого спостерігається підвищений кров’яний тиск, не варто приймати віагру, щоб не спровокувати інсульт. А ще для збільшення інтимного бажання у жінок існують інші спеціалізовані ліки, і вони досить ефективні саме для отримання оргазмичних відчуттів.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...