Вона є у кожному будинку: Ця комаха становить загрозу вашому життю

квітня 02 / 2018
Вона є у кожному будинку: Ця комаха становить загрозу вашому життю
Дослідники заявили про те, що багато людей недооцінюють небезпеку мух, які насправді цілком здатні стати причиною смерті людини.
Нещодавнє дослідження вчених показало, що звичайна кімнатна муха може виявитися переносником понад 200 різних інфекції, а в здатності отруювати продукти цій комасі просто немає рівних.Улюбленими місцями проживання мух є залишки їжі, що гниє, а також фекалії. Тому, навіть якщо ви зігнали муху через секунду після того, як вона сіла на їжу, вживати її не можна.

Практично завжди мухи моментально інфікують продукти, на які сідають. Багато бактерій, які мухи залишають на поверхнях, здатні вбити людину, – стверджують інфекціоністи.
Вона є у кожному будинку: Ця комаха становить загрозу вашому життю
Зокрема, за їхніми словами, крилаті комахи переносять бактерії черевного тифу, дизентерії, холери, паратифу, туберкульозу, дифтерії, поліомієліту, а також сибірської виразки.

До цього Huffington Post опублікував дані опитування, яке проводилося компанією з нагляду за якістю продуктів Orkin, що з'ясувало реакцію людей на мух, помічених ними на їжі. Ці дані свідчать: більшість людей і не подумають негайно викидати таку їжу. Опитування показало, що тільки 3% людей будуть намагатися позбутися продукту, якого на їхніх очах торкнулася муха. 97% в цій ситуації просто відганяють комаху та продовжують їсти.

Мухи переносять вдвічі більше бактерій і інфекцій, ніж таргани. Саме домашні мухи виявляються найбільш потенційно небезпечними для людини комахами в будинку, застерегли лікарі-інфекціоністи.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар