На зйомку фільму з Жаном Рено на Закарпатті, Україна дала 21 млн грн (відео)

березня 10 / 2018
На зйомку фільму з Жаном Рено на Закарпатті, Україна дала 21 млн грн (відео)
Про це в своєму інтерв’ю повідомляє виконавчий продюсер фільму Максим Осадчий.

Жана Рено в кінострічці «Останній крок» глядачі побачать у звичному амплуа - кілера. Сюжет фільму розгортається на березі маленького віддаленого озера. Саме тут, найманий вбивця у відставці рятує дівчину, яка потрапила у аварію. Український актор Григорій Сирота каже, ця роль непроста.

Тому, навіть дублюючи головного героя, максимально входив в образ. Так само нелегко доводилось і Ользі Лагус. Українська акторка дублювала головну героїню. Зйомки відбувались на кількох локаціях, це і озеро Синевир, саме тут побудували хатину для головного героя, і Чорна Ріка і село Пилипець.

Погода не завжди сприяла, хоч зйомки нерідко розпочиналися о 4 -тій ранку, і тривали аж до вечора, усі учасники процесу отримали максимум задоволення. Територія національного природного парку «Синевир» за сценарієм ідеально підійшла для зйомок головних сцен фільму. Продюсери кажуть, незаймана природа створила потрібну для стрічки атмосферу.

Два знімальні тижні на Міжгірщині конвертують в півгодини готового кіно продукту. Ще кілька тижнів зйомки будуть проходити у Києві. Згодом монтаж і вже прем’єру слід чекати у 2019 -му. Світовою ж дистрибуцією фільму займатиметься компанія Universal. Така спрівпраця з України та Франції у сфері кіноіндустрії на думку продюсерів, дасть ще більший поштовх для розвитку вітчизняного кінематографа.

А от сам процес зйомок стрічки «Останній крок» відбувся без відеокамер представників засобів масової інформації через заборону знаходитись на знімальних майданчиках. Тим часом, Жан Рено охоче спілкувався з прихильниками, втім, так само не на камеру, однак, у фото на згадку нікому не відмовляв. Ну а велику прес-конференцію зі світовою зіркою, як про анонсували продюсери стрічки, проведуть вже незабаром у Києві.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...