Чий оргазм кращий, чоловічий чи жіночий

березня 05 / 2018
Чий оргазм кращий, чоловічий чи жіночий

Відомо, що жіночий і чоловічий оргазм різняться за відчуттями. Жінки і чоловіки по-різному переживають найгостріший момент сексуального збудження. Оргазм у чоловіків супроводжується семяизвержением, а у жінок в цей момент підвищується ймовірність зачаття. Так чому ж різниться ще жіночий і чоловічий оргазм ? – повідомляє Корупція.

Стадії порушення

Сексуальне збудження чоловіків і жінок проходить кілька однакових стадій. Під час кожної з них в організмі спостерігаються конкретні зміни. Відмінностями в цих процесах і пояснюється те, що жіночий і чоловічий оргазм настільки відрізняються. Отже, після виникнення бажання в організмі чоловіка і жінки послідовно змінюються такі фази: збудження, фаза плато, оргазм, розрядка. При цьому саме прояв сексуального збудження у людей різної статі розрізняється. Але саме оргазм є кульмінацією статевого акту.

Оргазм у чоловіків

Збудження у чоловіка призводить до різкого підвищення кровотоку в області статевих органів. Це призводить до ерекції статевого члена. У чоловіків в цей момент підвищується кров’яний тиск, частішають дихання і пульс. Під час фази плато статевий член напружується сильніше, а його головка зволожується спеціальним секретом. Яєчка підтягуються до промежини і скорочуються. Сперматозоїди просуваються до кінцевого відділу сім’явивідної протоки. Саме тут вони змішуються зі спеціальним секретом, утворюючи насінну рідину. У цей момент настає невідворотність еякуляції. Це означає, що сім’явиверження відбудеться в будь-якому випадку, навіть якщо перестати стимулювати статевий член. Потім настає оргазм. Після цього яєчка і пеніс повертаються в звичайний стан, нормалізується дихання і серцебиття.

Оргазм у жінок

У жінки у фазі збудження відбувається набухання стінок піхви і клітора. Великі статеві губи стають темнішими, а малі стають більш щільними і трохи розходяться в сторони. Вхід у піхву зволожується і це одна з перших ознак збудження у жінки. Відбувається це у зв’язку зі стимуляцією секреторних клітин піхви. Виділення змащують піхву, готуючи його до введення статевого члена. Відбувається також нагрубання молочних залоз, напружуються соски. Жіноче збудження може перейти в наступну фазу, фазу плато, або згаснути. У разі настання фази плато, посилюється кровотік в області статевих органів. Нижня частина піхви звужується і охоплює статевий член щільніше, а верхня частина розширюється.

Тривалість жіночого задоволення

Матка трохи піднімається над порожниною тазу. Це дозволяє створити якийсь резервуар для прийому сперми. Потім настає оргазм. Це найкоротший період сексуального збудження. Дуже рідко жіночий оргазм триває більше 15 секунд, але він може бути при цьому вельми інтенсивним. Оргазм починається з ритмічних скорочень нижньої частини піхви. Інтервали цих скорочень поступово збільшуються. Хвиля скорочень поширюється матки. Під час оргазму скорочуються, крім того, і м’язи тазу і промежини, м’язи прямої кишки і сечовипускального каналу. У жінки підвищується тиск і частішає серцебиття, розширюються зіниці і ніздрі. М’язи ніг і спини також можуть виробляти мимовільні скорочення. Вол час оргазму жінки або часто дихають або затримують дихання.

Сексуальна розрядка

Після оргазму настає розрядка. Тіло розслаблюється, дихання і серцебиття приходять в норму. У чоловіка після еякуляції настає період, коли чоловік не може досягти сексуального збудження. Цей період може тривати різний час, від двох хвилин до декількох годин. У жінок такий період відсутній, тому деякі жінки відчувають множинні оргазми.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...