13 ознак, що у вас найкращий чоловік

березня 05 / 2018
13 ознак, що у вас найкращий чоловік

Чоловіки – це воістину великі люди. Як шкода, що хороші дружини не ростуть на деревах. Якщо ваша друга половинка робить ці 13 речей, то ви можете вважати себе найщасливішою жінкою, якій дістався найкращий чоловік на світі.
13 ознак, що у вас найкращий чоловік

Він регулярно завойовує ваше серце

Такий джентльмен доглядає за своєю дружиною: дарує їй квіти, запрошує на побачення, влаштовує романтичні сюрпризи. Ідеальний чоловік розуміє, що жінку не досить завоювати один раз. І він показує їй свою любов ізо дня в день.

Він радиться з вами

Подружжя повинні бути один для одного не тільки співмешканцями і коханцями, але й вірними радниками. Якщо чоловік дійсно довіряє думці дружини, то вибір на його користь зроблений правильно. Ні, мова не йде про те, щоб тримати коханого «під каблуком». Але приймати важливі рішення разом – це цінна можливість в сім’ї.

Він хвалить вас перед своїми друзями

Ваш чоловік коли-небудь говорив своїм товаришам, як йому пощастило з дружиною? Можливо, ви цього просто не чули. Адже ідеальний чоловік необов’язково буде говорити подібні речі напоказ. Але в тому, що подібне зірветься з її уст, можете бути впевнені.

Він опускає кришку унітазу

Немає нічого гірше банальних побутових проблем. Тому доброму чоловікові не складе праці запам’ятати деякі прості правила, щоб не засмучувати вас. Адже на те, щоб опустити кришку унітазу, потрібно всього пара секунд.

Він тримає вас за руку

Неважливо, куди ви прямуєте – в гості до батьків, в ресторан або ж просто в магазин, по-справжньому люблячий чоловік міцно стискати вашу долоню. Таким способом він проявляє свою турботу.

Він не захоплюється порнографією

Для кращого чоловіка ви будете єдиною привабливою жінкою. Так що забудьте про мрії про ідеального чоловіка, якщо він регулярно переглядає еротичні журнали.

Він мириться з вашим характером раз на місяць

Якою би ви не були люблячою дружиною, періодично ви перетворюєтеся в злого звіра. Адже гормональні вибухи ніхто не відміняв. Хороший чоловік розуміє це.

Він допомагає вам з домашніми справами

Якщо чоловік цінує і поважає свою жінку, то він не стане робити з неї домробітницю. Він усвідомлює, що ви теж втомлюєтеся на роботі, і тому завжди допоможе з прибиранням, пранням або іншою справою. Тим більше, що спільними силами домашня робота виконується швидше, і, можливо, навіть залишиться час на романтичний вечір.

Він сміється разом з вами

Що може бути краще спільних веселощів? Адже так здорово, коли ви обидва смієтеся над одними і тими ж речами. Це зближує і змушує ще більше цінувати свого партнера. І нехай весь світ не розуміє вас – головне, щоб вам було добре вдвох.

Він – опора для своєї сім’ї

Ідеальному чоловіку важко викладатися на всі 100 на роботі, але він робить це заради тих, хто чекає його вдома. Такий чоловік ніколи не перестає докладати максимум зусиль до будь-якої справи.

Він завжди їсть те, що ви приготували

Навіть якщо ви – далеко не шеф-кухар, люблячий чоловік з’їсть запропоновану йому вечерю з посмішкою на обличчі. Він ніколи не подасть виду, що їжа була несмачна.

Він розвиває свої відносини з Богом

Ні, ви не зобов’язані виходити заміж за священика. Але для хорошого чоловіка буде тільки плюсом, якщо він визнає владу Всевишнього.

Він намагається стати краще для вас

Навіть якщо ваш чоловік далеко не ідеальний, це не привід не вважати його найкращим на світі. Якщо чоловік постійно працює над собою, щоб стати краще для своєї жінки, то він заслуговує на це звання.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...



Залишити Коментар