Обережно! Від цих продуктів варто відмовитися на сніданок

березня 04 / 2018
Обережно! Від цих продуктів варто відмовитися на сніданок
Всі знають, що відмовлятися від сніданку не варто, однак і варто пам'ятати і про те, що ми їмо вранці. Про ці продукти краще забути на ранковій трапезі.
Дієтологи наголошують, що ранковий прийом їжі повинен втамовувати голод та додавати енергії на весь день. Тому потрібно слідкувати за тим, що вживати вранці, а що краще перенести на обід або вечерю. Такі продукти не варто їсти на сніданок:Сирі овочі
Медики наголошують, що сирі овочі подразнюють стінки шлунку. Тому зловживання ними на сніданок може призвести до появи гастриту та навіть виразки.


Сік
Більшість соків, які можна придбати у магазинах, містять стільки цукру і фруктози, що можуть лише пришвидшити появу зайвих кілограмів. До того ж, ранкові стрибки інсуліну змушують почуватися втомленим та голодним.

Сосиски та ковбаси
Всесвітня організація охорони здоров'я кілька років тому визнала ковбаси та сосиски канцерогеном, відтак краще замінити їх на канапках на курку або рибу.


Нежирні йогурти
Звісно ж, йогурт з ягодами є типовим прикладом здорового сніданку. Однак це стосується натуральних йогуртів, а не знежирених. А все тому, що у них також чимало цукру. до того ж, такі продукти втамовують голод на короткий час.

Випічка
Такий варіант для сніданку не надто підходить, оскільки чимала кількість борошна та цукру лише змусить почуватись втомленим.

Сухі сніданки
Сама назва говорить про те, що ці продукти повинні ідеально підходити для ранкової трапези. Однак у магазинних пластівця є не лише клітковина, а й фруктозу та глюкозу. Відтак можна шивдко зголодніти знову та ще й отримати стрибки інсуліну.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...