Секс в автомобілі: уникаємо популярних помилок

березня 02 / 2018
Секс в автомобілі: уникаємо популярних помилок
Раніше ми розповідали вам, що для того, щоб ваші інтимні справи не заходили у глухий кут, потрібно урізноманітнювати все, і зокрема, місце, в якому ви займаєтесь коханням.
Якщо у вас є авто – рекомендуємо використати його для ваших втіх. Щоправда, цей вид транспорту має кілька хитрощів, які допоможуть отримати задоволення без пригод.
Секс на швидкості
Звичайно ж, у фільмах можна побачити всяке, але воно вам треба? Якщо ви дивилися серіал "Американські боги", то точно знаєте, що секс на швидкості до добра не доводить. Навіщо ризикувати?

Затишне місце
Для того, щоб спокійно займатися коханням у машині, потурбуйтеся про затишне місце, де вас ніхто не потурбує. До слова, можете спокійно виїжджати на природу або вибиратися до промислових зон, а не центральних вулиць. Зазначимо, що місце має бути самітним, щоб не переживати через можливих спостерігачів.


Заблокуйте двері
Не забудьте заблокувати двері та поставити авто на "ручник". Перше дозволить вам не випасти на найпікантнішому моменті, а друге – не скотитися донизу, до прикладу, на природі.

Розкладіть крісла
Це дозволить вам не почуватися так, ніби ви їдете в час-пік у маршрутці. Не забувайте, що вам має бути комфортно. Звичайно ж, не варто розраховувати на максимальне розслаблення, як на двоспальному ліжку, але й відчуття в машині будуть іншими.

Контрацепція

Так, не забувайте, що у вас мають бути з собою презервативи. Їх наявність дозволить вам не переживати через те, що ви виїхали далеко за місто, а ділом зайнятися не вдасться.

Потурбуйтеся про усамітнення
Якщо ваші вікна не тоновані, то вмикайте пічку. Через це ваші вікна запотіють, що дозволить сховатися від випадкових перехожих. До слова, не паркуйтеся біля знаків із забороною, щоб вас випадково евакуатор не повіз на штрафмайданчик.

Насолоджуйтесь один одним і не забувайте, що секс в авто – ідеальний варіант для пар, які подорожують на власній машині.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...