Формула ідеальних стосунків - до уваги Закарпатців

січня 27 / 2018
Формула ідеальних стосунків - до уваги Закарпатців
Що робить людей щасливими разом? Усі ми різні, а кожні стосунки особливі. Це зрозуміло. Але який він, збірний образ ідеальної пари з наукової точки зору? Цікаво? Тоді гортайте далі!

Вони не пишуть текстівок
Нещодавно дослідники з Університету Брігама Янга виявили, що пари, які просять пробачення, вирішують проблеми або приймають рішення через текстові повідомлення, як правило, менш щасливі у своїх відносинах. Закохані, використовуйте кнопку «виклик» частіше.

Вони дорослі

У стосунках, де один грає роль дитини, а інший – дорослого, щастя триває недовго. Психологи запевняють, що немає кращої моделі відносин, ніж «дорослий-дорослий». Тільки двоє однаково самостійних і морально зрілих людей можуть робити один одного щасливими протягом тривалого періоду.

Вони шукають цікаві заняття
Нудьга віддаляє. Результати дослідження 2009 року, опублікованого в академічному журналі Psychological Science, свідчать про те, що пари гостріше відчувають прірву між собою і партнером, коли їм нудно.

Вони схожі

За словами науковців, пари, які на початку стосунків мали багато спільних рис (наприклад, амбітні, творчі тощо.), виявляються щасливішими у довгострокових відносинах. Крім того, якщо ваш партнер допомагає вам ставати кращою людиною, ви відчуваєте більше щастя від зв’язку з ним.

Не важливо, чи вони одружені
Для щастя не обов’язково одружуватися! Такі висновки вчених у 2012 році були опубліковані в популярному науковому журналі «Шлюб і сім'я». Жодних істотних відмінностей між спільним проживанням і життям у шлюбі не було виявлено, а деякі пари навіть погодилися, що до весілля жили краще.

Вони не наполягають на спільності друзів у Facebook

Згідно зі звітом, опублікованим співробітниками сайту Facebook у 2013 році, серед 1,3 млн користувачів, триваліші відносини були у тих пар, які мали мало спільних друзів.

Вони однаково дбають про дім
Відповідно до дослідження UCLA, проведеного в період з 2001 по 2004 рік, пари, які ділять порівну домашні справи і чітко описують обов'язки кожної людини, з більшою ймовірністю будуть задоволені своїми відносинами.

Вони мають однакові фінансові погляди
Опитування, проведене в 2009 році в Мічиганському університеті серед 1000 заміжніх і незаміжніх людей, показало: щасливі люди обговорюють свої витрати і ретельно підраховують фінанси.

В них феміністичні погляди
У дослідженні Rutgers за 2007 рік було виявлено, що чоловіки і жінки з феміністськими поглядами були щасливіші у партнерстві, ніж пари з розподілом ролей за нерівноправним принципом.

Вони сексуально активні Автори статті 2004 року «Гроші, секс і щастя: емпіричне дослідження» показують, що збільшення сексуальної активності від одного разу на місяць до одного разу на тиждень дарує таке ж відчуття щастя, що й додатковий дохід на суму 50 000 доларів у рік. У 2011 році в австралійському дослідженні із 6500 людей у довгострокових відносинах більшість чоловіків і 42% жінок заявили, що вони незадоволені своїм інтимним життям через недостатню кількість сексуальних контактів.

Вони добре відпочивають
Чоловіки та жінки, які добре висипляються, менше конфліктують і більше задоволені своїми стосунками. Такі результати у 2009 році опублікували вчені із Арізонського Університету.

Вони освічені
Дослідження Pew у 2010 році показало зв'язок між освітою і ризиком розлучення. Як і передбачалося, люди з вищою освітою розлучаються рідше, ніж їх менш освічені колеги. Соціологи з Університету Піттсбурга також підкреслюють, що освіченість є однією з найбажаніших рис потенційного партнера.

Вони не бояться сваритися
Хто би міг подумати, але навіть в ідеальній парі не буває без невеличких скандалів і чесних емоційних розмов. Більше того, вони повинні бути! Дослідження Університету штату Флорида в 2012 році, показало, що пари, які сварилися на ранніх стадіях своїх відносин, були щасливіші у довгостроковій перспективі.

Вони радіють успіхам один одного
Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі «Особистість і соціальна психологія» в 2006 році, люди, які раділи успіхам свого партнера, як своїм власним, були дуже щасливими. На відміну від тих, хто реагував байдуже чи навіть применшував досягнення іншого.

Вони однаково ставляться до алкоголю

Пари з різним ставленням до вживання алкоголю і відповідними звичками розлучаються частіше. Звісно, найчастіше до розколу веде ситуація, де один зловживає, а інший зовсім не сприймає алкоголь. Це підтвердило дослідження, проведене в Університеті Буффало в 2013 році.

Красуня і чудовисько
Гаразд, може, не таке вже й чудовисько! Але приваблива дружина і менш привабливий чоловік будуть щасливішими разом, ніж красивий чоловік і посередня жінка. Принаймні, такі дані були опубліковані в журналі «Особистість і соціальна психологія»

Вони сміються один з одного
міх подовжує не тільки життя, а й стосунки. Ще у 1990 році вчені з Оксфордського університету вияснили, що для пар, які прожили у шлюбі мінімум 45 років, почуття гумору було однією з трьох головних причин щастя у стосунках.

В них нема досвіду розлучень
Дослідники з Браунського університету представили дослідження, у якому передбачалося, що шлюби будуть розпадатися на 75% частіше, якщо один із партнерів вже був розлучений. На жаль, теорія підтвердилася.

Вони дозують час для ігор
Якщо обидва партнери грають в онлайн- чи просто відео-ігри, проблем не виникне. Однак, дослідження, проведене спеціалістами Університету Брігама Янга в 2012 році, показало, що з 349 пар одружених геймерів, 75% осіб побажали, щоб їхні партнери докладали більше зусиль для збереженя шлюбу. Дослідники вважають, що справа у часі: замість того, щоб годинами просиджувати з гейм-падом в руках, краще спільно займатися дійсно важливими справами.

Ось така вона, ідеальна пара з наукової точки зору. Але це зовсім не означає, що стосунки і люди в них не можуть розвиватися і змінюватися у кращий бік.

Бажаємо гармонійних стосунків!
Підготувала Ася
Категорія : Різне
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...