Регулярне заняття сексом допоможе Вам в старості мати здоровий глузд та довше жити

грудня 11 / 2017
Регулярне заняття сексом допоможе Вам в старості мати здоровий глузд та довше жити

Дослідження показало, що секс все-таки може уповільнити швидкість старіння. Але це станеться тільки в тому випадку, якщо сексом займатися певну кількість разів на тиждень.

Здоровий регулярний секс зміцнює здоров'я людини в цілому, як показало невелике за обсягом дослідження. Вчені з'ясували, що один епізод занять сексом в тиждень допомагає людям жити довше. Регулярні заняття сексом збільшують довжину тіломірів, а від цього показника залежить швидкість старіння і здоров'я літньої людини. Вчені зробили ці висновки на основі вивчення сексуального життя 129 жінок. Ті з них, хто займався сексом хоча б один раз в тиждень, мали суттєво довші тіломіри.

Ці кінцеві ділянки хромосом природним чином руйнуються через старіння, поганого харчування і зловживання алкоголем. Фізична активність, хороша дієта і, як тепер з'ясовується, регулярні заняття сексом, виробляють захисну дію на тіломіри. Інші дослідження припускають, що тіломіри дозволяють жити довше і зберігати здоровий глузд в самому похилому віці.

Цікаво, що ніякого впливу на довжину тіломірів не чинили рівень задоволення від відносин, показники лібідо, а також задоволення від занять cekcом. Значення мала тільки їх періодичність - не менше одного разу на тиждень. Оскільки це дослідження було невеликим за обсягом, для підтвердження отриманих результатів необхідні більш масштабні спостереження. Втім, інші роботи вчених вже показували, що регулярне сексуальне життя вельми позитивно позначається на здоров'ї і психіці людини.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...