“Ніяка цибуля, ніякий часник”: відомий педіатр розвінчав популярні міфи про профілактику грипу

листопада 07 / 2017
“Ніяка цибуля, ніякий часник”: відомий педіатр розвінчав популярні міфи про профілактику грипу
Євген Комаровський закликав українців з розумом підійти до вибору способів профілактики грипу.

Поради лікар розмістив на своєму сайті, пише obozrevatel
Зокрема, він закликав не покладатися на псевдолікувальні засоби у лікуванні вiрycних iнфeкцiй.

“Ніяка цибуля, ніякий часник, ніякі намиста-амулети не здатні відлякати вipуcи від вас і ваших дітей. Розставлені по квартирі (приміщень дитячого садка) блюдця з нарізаною цибулею не зменшують ймовірність ГРВІ”,

– зазначив Комаровський.

Він пояснив, що навпаки насичений цибулевий запах тільки збільшує кількість мокротиння, провокує кашель і cпaзм бронхів.Лікар додав, що сучасна медична наука не знає речовин, які, при нанесеніи на шкіру або слизові оболонки, здатні захистити людину від респіраторних вiрусiв.

“Ще раз більш виразно: ніяка оксолінова мазь, ніякий бальзам “Зірочка”, ніякі продукти бджільництва, ніякий борсуковий жир, ніякі краплі-мазі-креми з інтерфероном не зменшують ймовірність підхопити ГРВІ”,

– додав він.

Комаровський пояснив, що такий ж ефект мають і “нові фуфломіціни, які під ім’ям “блокатори вiрycів”, які активно рекламуються і продаються сучасними шаманами-шарлатанами”.

Натомість лікар порекомендував багато гуляти на свіжому повітрі, а не в натовпі торгового центру, провітрювати приміщення та підтримувати оптимальні параметри вологості і температури повітря в приміщенні.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар