Ці заняття продовжують тривалість життя

вересня 24 / 2017
Ці заняття продовжують тривалість життя
Незначні фізичні навантаження тривалістю 30 хвилин протягом п'яти днів на тиждень допоможуть скоротити смертність на 8%.
Найбільше у світі дослідження фізичної активності, в якому брали участь понад 130 тисяч осіб з 17 країн, показало, що 150 хвилин активності на тиждень скоротили ризик смерті через будь-які причини на 28%, а серцево-судинні захворювання на 20%. Відповідно, якби все населення світу дотримувалося цих рекомендацій, можна було б запобігти 8% смертей протягом семи років, уважають вчені.


На початку дослідження учасники надали інформацію про свій соціально-економічний статус і спосіб життя, а також свою історію хвороби. Крім того респонденти відповіли на запитання анкети про те, якою фізичною активністю вони займалися протягом тижня. Не рідше, ніж раз на три роки учасники проходили медичне обстеження, щоб перевірити стан серцево-судинної системи. Дослідження тривало сім років.

Ці заняття продовжують тривалість життя

Виявилося, що для того, щоб підтримувати здоров'я, немає гострої потреби в бігу, плаванні або навідуванні спортзалу – достатньо ходити на роботу пішки або прибирати вдома. Втім, висока фізична активність (понад 750 хвилин щотижня) скоротила ризик передчасної смерті на 36%.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...