Хочете схуднути – не пийте каву

серпня 31 / 2017
Хочете схуднути – не пийте каву
Нові дослідження вчених з Корнельського університету показують, що люди, які намагаються скинути вагу, можуть отримати бажаний результат лише тоді, коли виключать каву зі свого раціону.
За словами фахівців, кофеїн може підвищити тягу до солодкого, що неминуче призводить до появи зайвих кілограмів. Експерти вважають, що здатність кофеїну підвищувати пильність також змінює сприйняття продуктів, змушуючи людей звертати увагу на смаколики ще більше.

Коли ви п'єте каву з кофеїном, він змінює те, як ви сприймаєте смак, – каже професор Робін Дандо. – Тому вживання їжі відразу після того, як ви випили каву або інші напої з кофеїном, швидше за все, змінить сприйняття цієї їжі.
Щоб прийти до таких висновків, дослідники проаналізували близько 100 добровольців, які випадковим чином були розділені на дві групи: перша отримувала каву з кофеїном, що робило її міцною; другі – каву без кофеїну. Після цього всі учасники пройшли сенсорні тести. Вживання кави з кофеїном стало причиною того, що піддослідні вважали інші продукти менш солодкими, у зв'язку з чим у них зросла тяга до вживання солодкої їжі.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...