Правило склянки: коли найкраще пити воду

серпня 27 / 2017
Правило склянки: коли найкраще пити воду
Всі знають, що за день потрібно випивати певну кількість води, але ж коли?
Науковці, тренери та дієтологи запевняють, що кожного дня потрібно випивати якомога більше води, однак, за словами кардіологів, і 2 літрів буде вдосталь, щоб не навантажувати нирки. Але найважливішим є не просто кількість склянок, а час, коли їх випивають.

Після сну. Вода змушує прокинутися організм та додає енергії. Особливо важливим є ранковий прийом води, якщо ви не снідаєте.
Перед трапезою. Склянка води дозволить організму підготувати до їжі, до того ж, покращиться смак страв, і ви точно не переїсте.

Коли відчувається голод. Дуже часто люди вважають, що голодні, хоча насправді їм просто бракує води. Поміж трапезами поповнюйте водний баланс.
Перед тренуванням. Заняття спортом – це чудово, але не варто забувати, що вони зневоднюють організм. Тому склянка води перед тренуваннями – гарний спосіб зробити їх ефективнішими.
Після тренувань. Активне спортивне життя потребує активного поновлення рідини, однак не варто одразу вливати у себе пляшку води. Варто пити маленькими ковтками і невеликими порціями, щоб не викликати дискомфорт у шлунку.Поблизу хворих. Якщо ви вирішили відвідати когось з близьких у лікарні або прямуєте до поліклініки, то не забувайте випити води до і після походу. Організм, якому не бракує рідини, є стійкішим до вірусів.
Коли хворієте. Не обов'язково пити тільки чай, адже і звичайна вода допоможе тілу швидше набратися сили та позбутися хвороби.
Коли відчувається втома. Якщо ви відчуваєте, що от-от і задрімаєте, але попереду ще багато справ, то просто випийте склянку або дві води. Втома також може бути наслідком зневоднення.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...