Вчені назвали напій, який надовго покращує сексуальне життя

серпня 13 / 2017
Вчені назвали напій, який надовго покращує сексуальне життя
За результатами недавніх досліджень вже стало відомо, що алкоголь підвищує загальне відчуття щастя та є відмінним антидепресантом, але вчені також довели, що два келихи червоного вина можуть покращити статевий потяг.
У проведених на чоловіках експериментах було доведено, що натуральне червоне сухе вино пригнічує фермент ароматазу, який перетворює тестостерон на жіночий статевий гормон естроген. Підвищений рівень естрогену в чоловічому організмі знижує рівень тестостерону, сприяє набору зайвої ваги. Червоне сухе вино зменшує кількість естрогену в чоловічому організмі, що сприяє підвищенню статевого потягу.

Але не варто сильно захоплюватися вином. Вживання його у великій кількості може лише погіршити ситуацію. Нагадаємо, що добова доза під час їжі – 50-150 мл.

Червоне вино позитивно впливає й на жіноче лібідо. В жінок, які в помірних дозах п'ють червоне сухе вино, сексуальне бажання більше, ніж у тих, хто віддає перевагу іншим спиртним напоям або й узагалі не п'є. До такого висновку прийшли дослідники Університету Флоренції. Червоне вино підсилює приплив крові до ерогенних зон і, таким чином, сприяє збудженню.
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар