На Закарпатті вже вп`яте відбудеться йога-табір

липня 09 / 2017
На Закарпатті вже вп`яте відбудеться йога-табір

З 15 по 23 липня в мальовничому гірському селі Подобовець, що на Закарпатті відбудеться Мantra-CAMP, табір, на якому всі охочі протягом 9 днів матимуть можливість безкоштовно побувати на заняттях досвідчених тренерів йоги та медитації та дізнатись більше рецептів і правил здорового харчування. Також на учасників чекає смачна вегетаріанська їжа, художні майстер-класи та звісно походи в гори. «Навіть якщо ви ніколи не займалися йогою, – цей кемп – саме нагода розпочати. Приєднатися може кожен» , - заохочують організатори заходу.
«На мантра-кемп мене з собою взяли друзі, розповіли що перш за все будемо займатися йогою, але я навіть не очікував, наскільки гарне місце проведення табору; не очікував, що окрім йоги буде ще стільки творчих майстер-класів.Ми розмальовували скло, робили свічки, орігамі, також грали в
різноманітні ігри, співали, подорожували, ходили в гори. Дуже класна атмосфера, дуже приємні люди,- відкриті, дружелюбні. Насправді дуже гарно тут проводиться час, приємні враження. Всім раджу завітати до наступного кемпу», - ділиться Женя з Киева, учасник минулорічного табору.

Проживання буде в наметах у лісі. Але якщо хтось не пристосований до таких умов, (або просто не має намета) можна буде організувати собі проживання самостійно у садибі неподалік від кемпу. Проект не є комерційним, внесок лише на закупівлю продуктів.
Реєстрація та детальна інформація за телефонами: 097-268-22-32, 093-758-55-08, 095 -825 -02-08
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар