Як правильно пити воду, щоб схуднути: швидке скидання ваги без тренувань

травня 05 / 2023

Всі дієтологи твердять, що для ефективного схуднення потрібно випивати певну норму води. Ось тільки не всі знають свою норму, як змусити себе випити її і чим можна поліпшити питний режим.

Раніше ми розповідали, що потрібно пити на ніч, щоб прибрати живіт.

Головні причини, чому потрібно пити воду при схудненні:


Вона покращує метаболізм. Обмінні процеси значно прискорюються, також ви починаєте втрачати кілокалорії - на засвоєння 2 літрів води ваш організм витратить близько 100 ккал. Стільки ж ви можете спалити при прогулянці тривалістю 45 хвилин.
Вода втамовує спрагу і приглушує бажання їсти, оскільки організм не вимагає додаткову їжу, щоб отримати з неї рідину.
Питний режим допомагає знизити апетит. Всього один стакан до їжі допоможе за вісім місяців втратити 1,5 кг.
Багато хто віддає перевагу виробити певний режим, щоб випивати свою норму воду і почати знижувати вагу.

Як правильно пити воду по годинах
Почати варто з самого ранку - після пробудження п'ємо перший стакан води. Він допоможе організму запустити всі процеси. Воду варто випивати за 30 хвилин до їжі і через годину після. Протягом дня п'ємо стільки, скільки хочеться, проте після 20:00 варто зменшити обсяги, щоб не викликати набряки.

Згодом виробиться звичка пити воду, і цей процес не потребуватиме додаткової уваги. Щоб вирахувати потрібний обсяг, існує безліч підходів. Один з найпростіших - це розділити свою вагу на 20 або ж вирахувати, виходячи з того, що на кожен кілограм потрібно, в середньому, 40 мл води.

Як правильно пити воду з лимоном
Щоб звичайна вода перетворилася в диво-напій для схуднення, в стакан рідини потрібно додати 50 г лимонного соку. Пити таку воду потрібно за півгодини до їди. Вона допоможе також вигнати набряки.

Однак можна посилити його ефект, якщо додати туди 10 г свіжого або сушеного імбиру.

Якщо ж у вас підвищена кислотність, то воду з лимоном краще відкласти, а замість цього пити її з ложкою меду. Цей тандем заспокоїть ваш шлунок. Можна і зовсім не морочитися і пити для схуднення гарячу воду - всього один стакан рідини, підігрітої до 40 градусів, після пробудження поліпшить ваше здоров'я.
Категорія : Різне


Залишити Коментар