Весь рік будуть гроші та удача: які 3 місця в будинку потрібно прибрати перед Новим роком 2023

листопада 28 / 2022
Як залучити удачу перед Новим роком 2023 та що потрібно зробити, щоб весь рік гроші були.

Новий рік 2023 стукне зовсім скоро. Перед новорічними святами можна залучити в своє життя удачу, успіх, гроші та везіння, які бубуть з вами весь рік Кролика.

Для цього потрібно зробити всього три речі в будинку, щоб фінансова удача супроводжувала вас завжди.

Як залучити гроші в Новий рік 2023
Експерти стверджують, що чистота у вашому домі приваблює добробут та гроші. Щоб мати регулярний дохід та не переживати за свої статки, потрібно регулярно прибирати в будинку.


За словами фахівців, не всі знають про зв'язок безгрошів'я та бруду в будинку. Багато мільйонерів починають свою кар'єру саме з дому. Там завжди порядок, чистота та мінімалізм. В офісі, робочому кабінеті та навіть в особистому авто ніколи не знайдеться місця папірцям, мотлоху та різним дрібничкам. Щоб задобрити покровителя 2023 року та піднятися вгору по кар'єрних сходах, потрібно провести в порядок свій будинок.

Які місця в будинку потрібно прибрати перед Новим роком 2023

Щоб в будинок заходила удача, благополуччя, успіх та гроші потрібно обов'язково прибрати біля входу. Чистота вашого вхідного килимка, вхідних дверей, веранди, передпокою в квартирі або будинку залучати повинна всіх. Не можна зберігати непотрібні речі в цьому місці. Банки, сухі квіти, вази, свічки, брудний килимок, варто викинути. Звільнивши вхідний простір у ваш будинок ви моментально відчуєте затишок, який принесе вашому дому успіх.

Друге місце в будинку, яке обов'язково потрібно прибрати від мотлоху - кухня. На кухні кожен з нас проводить більше часу. Фінанси та удача завжди будуть на вашому боці протягом року, якщо підтримувати порядок. Якщо ви забуваєте помити вчасно посуд, прибрати в шафах, викинути тріснутий посуд, то не чекати фінансової удачі швидко. Це місце завжди має бути в чистоті та затишку. Добре зберігати гроші на кухні. Тільки в окремій шафі, щоб фінансова ситуація була стабільною.

Ще одне місце в будинку, до якого потрібно ставитися з особливою чистотою, це ванна кімната. Не допускайте пилу, бруду, мильних налипань в туалеті та ванні. Всі члени сім'ї повинні прибирати за собою та підтримувати чистоту в цих місцях. Експерти стверджують, що бруд та мікроби у ванній кімнаті та туалеті відштовхують грошову енергію та фінансове благополуччя.

Категорія : Різне


Залишити Коментар