Правилам безпеки ліцеїстів вчили іршавські рятувальники

травня 06 / 2021
Сьогодні, 6 травня, в гості до вихованців Іршавського ліцею № 1 на червоно-білому автомобілі завітали місцеві вогнеборці, щоб провести акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти".

Бійці ДСНС 5-ї державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували дітям спеціальну техніку, обладнання, розповіли про їх характеристики та призначення. Також рятувальники спілкувалися зі школярами і про правила поведінки під час відпочинку на природі та у побуті, акцентували увагу на тому, що причиною пожеж іноді стають дитячі пустощі із запальничками та сірниками. Також розповіли молодому поколінню і про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Кульмінацією стало гасіння умовної пожежі з демонстрацією роботи пожежного ствола, що може подавати компактні та розпилені струмені води.

Ліцеїсти з радістю спілкувалися з вогнеборцями, а на завершення подякували їм за цікаву та змістовну зустріч й отримали від гостей профілактичні листівкиГУ ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар