Важливо! Для вагітних (7-9 місяців) або матерів з дітьми до 18 місяців, які перебувають у складних життєвих обставинах

квітня 13 / 2021


Обласний соціальний центр матері та дитини, який знаходиться за адресою Ужгородський район, м. Перечин вул.Ужанська 30, запрошує для тимчасового проживання жінок на сьомому-дев’ятому місяці вагітності та матерів із дітьми віком від народження до 18 місяців, які перебувають у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

В обласному соціальному центрі матері та дитини кожній жінці будуть забезпечені першочергові потреби, створені належні житлово-побутові для нормальної життєдіяльності матері та дитини та розвитку відповідального батьківства, забезпеченням харчуванням матері та дитини. Після зарахування до центру кожна жінка отримує соціально-побутові, соціально-медичні та психологічні послуги, які надаються працівниками закладу.

У випадку виявлення жінок, які знаходяться на 7-му місяці вагітності та жінок з дітьми, віком від народження до 18 місяців, умови проживання яких не відповідають нормам житла, придатного для дітей або ж тих, які перебувають у складних життєвих обставинах, пропонуємо звертатися для отримання детальної інформації за телефоном 0(3145) 23487 або моб. тел. 0508848189.

Прес-служба Тячівської ТГ
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар