"Велике будівництво" на українських дорогах можна перевірити на інтерактивній мапі" – голова Укравтодору

березня 22 / 2021
"Велике будівництво" на українських дорогах можна перевірити на інтерактивній мапі" – голова Укравтодору
Перевірити хід ремонтів та будівництва державних доріг, які у рамках програми Президента "Велике будівництво" здійснює Укравтодор, можна на спеціальній інтерактивній карті. Про це у четвер, 18 березня, у програмі "Право на владу" розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков.
На карті у режимі реального часу можна переглянути, скільки кілометрів доріг зроблено і де. Мапа була запущена на початку 2020 року і, як показав досвід, вона працює з точністю до найменших ділянок.
"Ми презентували карту у січні минулого року. І от пройшов рік, я передивлявся потім, і все до маленьких діляночок було зроблено. Так, були певні речі… Наприклад, дорога на Очаків – у минулому році вона майже вся була зроблена. Цього року на ній дороблять останній верхній шар і все, ця дорога буде з гарантією", - сказав Олександр Кубраков.
Голова Укравтодору також наголосив, що метою у рамках програми Президента "Велике будівництво" є оновлення більш як 20 тисяч державних доріг до 2023-2024 років. "Це пріоритет. Ми точно розуміємо, що якщо рухатися так, як минулого року, це може бути виконане", - наголосив він.
Олександр Кубраков також висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає у другому читанні законопроєкт, який дозволить посилити контроль за великогабаритним вантажним транспортом. Минулого року Укравтодор встановив на дорогах України 25 комплексів автоматичного вагового контролю, ще стільки ж встановило Міністерство інфраструктури.
"Усі ці об'єкти уже запущені, працюють, ми бачимо цю статистику. Але ми ще не можемо виставляти штрафи. Сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає у другому читанні відповідний законопроєкт, який надасть таку можливість. Це буде так само, як з фотофіксацією, коли люди отримують "листи щастя". Так само перевізники почнуть їх отримувати", - додав Олександр Кубраков.
Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента України, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко повідомив, що держава у рамках президентської програми добудує Дарницький міст у Києві. Відповідний Меморандум був підписаний 3 березня між головами Укравтодору та Укрзалізниці, на балансі якої перебуває міст.
Категорія : Різне


Залишити Коментар