Місця критих велосипедних стоянок, паркувальних стійок і парклетів в Ужгороді погодили на засіданні виконкому міськради

січня 28 / 2021

27 січня на черговому засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили Програму підтримки Управління ДСНС України в Закарпатській області на 2021 рік. Мета Програми – забезпечення моніторингу стану цивільного захисту міста і безпеки громадян, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та пожеж, роз’яснювальна робота з населенням тощо. Для реалізації Програми передбачено 300 тисяч гривень. Її ще розглянуть депутати міської ради.

На засіданні також затвердили ліміти споживання енергоносіїв для освітніх і медичних комунальних закладів Ужгорода.

З огляду на кадрові зміни ухвалили новий склад конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Встановили нові тарифи на ритуальні послуги з поховання, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, які надає КП «Ужгородський комбінат комунальних підприємств».

Члени виконавчого комітету заслухали звіти про роботу у 2020 році управлінь програмного і комп’ютерного забезпечення, міжнародного співробітництва та інновацій, муніципальної варти, відділів з питань запобігання і виявлення корупції, ведення Державного реєстру виборців, цивільного захисту населення, архівного відділу, а також звіти про виконання цільових програм за 2020 рік у сфері освіти.

Далі на засіданні виконкому погодили Програму утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2021–2023 роки. Мета Програми – розвиток інфраструктури стадіону, надання можливостей для занять фізкультурою і спортом, залучення висококваліфікованих спеціалістів і тренерів, утримання головних спортивних споруд і спортивного обладнання міста тощо. Крім фінансування з міського бюджету, залучатимуться і власні кошти підприємства. Програму розглянуть на черговій сесії міської ради.

Члени виконкому підтримали і рішення про тимчасове регулювання містобудівної діяльності на території Ужгорода на період карантину. Рішення містить Положення про робочу групу, яка виявлятиме в Ужгороді факти недотримання забудовниками містобудівних умов та обмежень, а також технічних умов, виданих експлуатуючими організаціями при прийнятті в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів; будівельних робіт, які ведуться без дозволу або реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт на стадії видачі містобудівних умов та обмежень. Додатково робоча група буде перевіряти виконання технічних умов, виданих експлуатуючими організаціями, на влаштування мереж водопроводу та каналізації, електро-, газопостачання, і технічних умов на виконання робіт із благоустрою території об’єкта, що здається в експлуатацію.

Керівник робочої групи – заступник міського голови Іван Шимон. До складу групи ввійшли керівники управлінь державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування та архітектури, правового забезпечення, муніципальної варти, департаменту міського господарства, КП «Архітектурно-планувальне бюро», представники «Закарпатгазу», «Водоканалу», «Закарпаттяобленерго», ДСНС, ТОВ «АВЕ-Ужгород» та інші. Після обговорення, передбаченого проєктом рішення, до складу комісії додали ще кількох осіб, зокрема й депутатів міської ради, членів виконкому.

Наступними на засіданні були питання велопаркування. Погодили місця критих велосипедних стоянок, за такими адресами:

вул. Небесної Сотні, 6 (підпірна стіна площі Поштової);

вул. Олександра Довженка (зона паркування біля площі Поштової);

вул. Тиводара Легоцького, поблизу будинку № 21 (зона паркування транспортних засобів);

наб. Київська, навпроти будинку № 2 на площі Шандора Петефі (підпірна стінка набережної).

Погоджено й місця велосипедних парклетів – у зонах паркування транспортних засобів за такими адресами:

пл. Федора Корятовича, поблизу будинку № 5;

пл. Шандора Петефі, поблизу будинку № 15;

вул. Августина Волошина, поблизу будинку № 37;

вул. Капітульна, поблизу будинку № 3;

вул. Олександра Фединця, поблизу будинку № 6 або №№ 12–20;

вул. Олександра Довженка, біля площі Поштової.

Управління містобудування та архітектури має розробити архетипи критих велосипедних стоянок і велопарклетів, погодити схеми їх розміщення з департаментом міського господарства, департаментом культури Закарпатської ОДА й Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.

Ухвалили й розміщення велосипедних паркувальних стійок за адресами:

пл. Шандора Петефі – наб. Православна;

пл. Федора Корятовича (перед центральним входом до ринку);

пл. Народна (біля медичного факультету);

наб. Незалежності (біля будівлі «Укртелекому»);

пл. Богдана Хмельницького (біля дитячого майданчика «Рошен»);

вул. Минайська (біля ТЦ «Осетія»);

вул. Михайла Грушевського (біля магазину «Океан» та аптеки);

вул. Олександра Фединця (біля пасажу «Малий Уж»);

вул. Олександра Фединця (біля хімфаку);

вул. Загорська (біля адміністративного суду);

вул. Підградська (парк «Підзамковий», біля центрального входу).

Управління містобудування та архітектури має надати пропозиції щодо зовнішнього вигляду, дизайну і матеріалу конструкцій велопаркувальних стійок (на 12 велосипедів).

Члени виконкому розглянули і низку питань щодо дітей, зокрема стосовно визначення способу участі у вихованні дітей, надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, влаштування дитини в «Обласний будинок дитини» тощо.

З огляду на кадрові зміни, які відбулися в Ужгородській міській раді, рішенням виконкому ухвалили зміни складу комісій, рад, комітетів виконкому міської ради.

Додатково на засідання внесли два проєкти рішень: про зміни, які стосуються договорів щодо технічного обслуговування ліфтів у багатоповерхівках, і про призначення управителів багатоквартирних будинків. У додатках до другого рішення – перелік адрес будинків, управителями яких визначено ТОВ «Хаус Менеджмент Групп», ФОП Гавалець Є. О., ТОВ «Наш-Добробут».
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар