Поліцейські Берегівщини влаштували день ковзанки для діток з підопічних сімей

січня 23 / 2021
Співробітники поліції Берегівщини вирішили підтримати місцеві родини та влаштували день розваг на ковзанці для сімнадцяти діток

Свої обов’язки з нагляду за безпекою дітей Берегівщини поліція виконала у креативному руслі.

Потреба в спілкуванні з родинами може не обмежуватися перевірками з боку правоохоронців. Поліцейські запросили сімнадцять дітей на ковзанку, де комунікація з ними дійсно стала радісною, живою та приємною.

Під час таких рухливих розваг з дітьми ювенальні поліцейські змогли присвятити час кожному. Така побудова діалогу виявилася цікавою для юних берегівчан, вибір формату спілкування оцінили і працівники поліції.

“Потрібно розуміти, що з дітьми потрібно знаходити спільну мову. Ювенальна поліція – це не наглядовий орган. Ми існуємо для того, щоб допомагати, щоб бути цікавими та зрозумілими дітям. Впевнений, що і надалі ми вибиратимемо формати, що стануть зрозумілими нашим вихованцям. Ми працюємо не тільки, щоб діти жили у щасливих родинах, але й щоб їх життя було наповненим хорошими і яскравими моментами”, – розповів ювенальний поліцейський Берегівської поліції Олександр Михайлов.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар