На Перечинщині діти розковзують вулиці, унеможливлюючи рух транспортних засобів (ФОТО)

січня 17 / 2021Останніми днями на Закарпатті замело снігом не тільки у горах, а й у низинах.

Білій ковдрі зі снігу радіють дорослі і діти, беручи в руки сани та лижі.

Ковзають не лише берегами поблизу хат, а й використовують у ролі катків бічні вулиці, внаслідок чого утруднюють рух транспортних засобів.

Такими айслендами, розковзаними дітьми, рухатися автівкам не лише украй важко, але й небезпечно, пояснюють водії.

За словами жителя Перечинщини пана Михайла, учора ввечері, повертаючись із роботи, він ледве заїхав у двір, ковзаючи автівкою вулицею 8-го Березня. Їхати, за словами чоловіка, було неможливо.

–Кожного року одне і те саме. Як тільки-но випаде сніг, діти тут же бігом на сани розкатувати вулицю, – відзначає водій.

– Я розумію, малечі то радість, тим паче снігу у нас не було від самого Нового року. Але ж, батьки, зрозумійте, якось навчайте, пояснюйте вашому чаду, що вулиці, якими їздять автівки, не місце аби кататись на санях. Хіба у нас мало, де є кататись. У всіх біля будинків, певною мірою, є якийсь бережок, безпечне місце де не їздять автівки, тут можна кататись. Божа благодать, – відзначає Михайло. – Не дай Бог, треба буде заїхати вулицею швидкій, чи пожежній у разі чого, то вони не заїдуть ковзкою дорогою.

Кілька років тому, за словами однієї із мешканок – пані Олени, на тій же вулиці трапився нещасний випадок. За її словами малеча каталась вулицею на санях, а тим часом попереду з’їжджала униз карета швидкої. Діти не встигли закермувати і врізались у швидку.

–Богу дякувати, обійшлося без жертв. Однак, один із хлопців, який був на санях, отримав перелом руки, – відзначає пані Олена.Категорія : Різне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар